BTG Bilişim Reklam Tabela

BTG GRUP  

Şirketimiz 2006 yılında rahmetli Feridun BULUT tarafından kurularak Bilişim ve Güvenlik Kamera Sistemleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2007 Yılında Açık Hava Reklamcılık sektöründe yeni bir iş alanı ile yoluna devam ederek. Bölgesinde reklamcılık üzerine çalışmaya başlamıştır. Sektörüne getirmiş olduğu yenilikçi bakış açısı farklı tasarım anlayışı ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkesinden dolayı sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Reklam alanında Niğde’nin en büyük projelerinin altına gururla imzasını atmış olan firmamız Totem tabela konusunda Niğde’de tek başına faaliyet sürdürmekte ve iç Anadolu bölgesinin Reklam konusunda bir numarası olmayı kendisine vizyon edinmiştir. Başarılı çalışmalarından dolayı firmamız Yurtdışına da ihracaat yapmaya başlamış reklamcılık konusunda ismini tüm dünyaya duyurarak kalitesiyle ülkemizi Reklam alanında başarıyla temsil etmiştir.

Araç takip sistemleri konusunda da Reklamcılık alanında göstermiş olduğu başarıları sürdüren firmamız Arvento Araç Takip sistemlerinin İç Anadoludaki en büyük çözüm ortaklarından olmayı başarmıştır. Binlerce araçlık filoya başarıyla hizmet veren firmamız hayatınızı en güvenli şekilde yaşamanız için size hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Güvenlik kamerası ve alarm sistemleriyle Bilişim konusundaki başarısını sürekli hale getiren ve Bilişim denilince Niğde’de akla ilk gelen firma olmayı başaran BTG uygun fiyata üstün hizmet ve ürünlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Mobilya sektöründe de Size özel tasarımlarıyla Aklınızı başınızdan alınacak eserler ortaya koyan BTG özel eğitimli personelleriyle sizlere en kaliteli mobilyaları sunacak ekipmanlarıyla  iç Anadolunun yükselen devi olarak karşınızda..  Reklam, Araç takip sistemleri Güvenlik sistemleri ve Mobilya konunda kendinizi özel hissetmek istiyorsanız hemen bize ulaşın.